نگران وسایل ورزشی خود نباشید

تعمیر و نگهداری انواع تردمیل و صندلی ماساژمی‌توانید در هر زمانی از روز، چه صبح‌زود و چه آخر شب ورزش کنید. دلیل دیگری که به‌خصوص برای خانم‌ها اهمیت‌ دارد،‌ ایمنی است زیرا با حوادث غیرمترقبه خارج از خانه، مواجه نمی‌شوند. 

هنگامی‌که روی تردمیل ورزش می‌کنید، می‌توانید همزمان تلویزیون تماشاکنید، تلفنی با دوستانتان صحبت کنید و یا به موسیقی دلخواهتان گوش دهید.

با تکیه به تجربه تیم ما در زمینه ارائه خدمات تعمیر و نگهداری انواع تردمیل و صندلیهای ماساژ جهت مصارف خانگی و باشگاهی، می توانید با خیال راحت تعمیرات و نگهداری وسایل برقی ورزشی خود را به ما بسپارید. ما با اطمینان قادر به کسب رضایت شما در زمینه های زیر خواهیم بود:


  • تعمیرات انواع تردمیل
  • تعمیرات انواع صندلی ماساژ
  • رفع اشکالات الکترونیکی و مکانیکی دستگاه
  • ایرادیابی تلفنی با توجه به کدهای برگشتی دستگاه
  • سرویس دوره ای جهت جلوگیری از خرابی دستگاه ها
  • خدمات و نگهداری وسایل برقی باشگاه ها


تردمیل چیست؟


دستگاه تردمیل که اکثراً موتوردار است، شامل تسمه پهنی است که با چرخش به دور غلطکها بر روی صفحه اصلی امکان راه رفتن و دویدن با سرعت‌های موردنظر را ایجاد می‌نماید. تردمیل در حقیقت شرایط انجام ورزش دو، مادر ورزشها، را در خانه و فضاهای بسته فراهم می‌نماید.
تردمیل می‌تواند جهت تمرینات قهرمانی باشگاهی ، حرفه‌ای و خانگی استفاده گردد. قدرت موتور، کمترین و بیشترین سرعت، مدت کارکرد، شیب برقی و دستی و حداکثر وزن قابل تحمل شرایط و نوع تردمیل را تعیین می‌نماید. 
اکثر تردمیل‌ها دارای سیستم نمایشگر دیجیتالی هستند که ضربان قلب، مسافت، کالری، سرعت و زمان را نمایش می‌دهد. 
تردمیل ممکن است موتور داشته یا نداشته باشند. اگر نوع بدون موتور را انتخاب کرده باشید، در واقع، نیروی وزن و فشار پاهای شما است که باعث به حرکت درآوردن صفحه تردمیل می‌شود. این نوع تردمیل، دستگاهی سبک است و اگر هزینه مختصری برای خرید این دستگاه در نظر گرفته باشید، می‌توانید همین نوع را برای ورزش در منزل خودتان انتخاب کنید. اما نوع موتوردار تردمیل، تکنولوژی پیشرفته تری دارد و موتوری که در آن کار گذاشته شده‌است به کمک عضلات شما می‌آید و به این ترتیب، شرایط گوناگونی برای دویدن یا راه رفتن برای شما به وجود می‌آورد. 
در این دستگاه، موتور تردمیل است که باعث چرخش تسمه و حرکت صفحه تردمیل می‌شود. شما می‌توانید سرعت آن را به صورت شیب دار تنظیم کنید و حالتی را به وجود آورید مثل این که دارید در یک مسیر سربالایی راه می‌روید یا می‌دوید. این تردمیل‌ها معمولاً یک مانیتور کامپیوتری دارند که با سیم‌های مخصوصی به بدن وصل می‌شوند و می‌توانند ضربان قلب را نشان دهند تا ورزشکار متوجه شود که آیا شدت حرکت‌هایش روی تردمیل کافی است و موجب کاهش وزنش می‌شود یا نه.


در صورت نیاز به تعمیرات تردمیل و یا تعمیر صندلی ماساژ به وب سایت ما مراجعه نمائید.
دسته ها :
X